V módnom priemysle bolo doteraz vytvorených už mnoho doplnkov do vlasov, vďaka ktorým na seba upriami pozornosť snáď každá žena. Výrobu niektorých fascinátorov je dokonca možné zvládnuť aj v pohodlí svojho domova a nepotrebujete na to ruky žiadneho kvalifikovaného odborníka!

Leto sa pomaly blíži a keďže si tieto horúce dni sami pýtajú experimentovanie, prinášame vám originálnu novinku, ktorá si jednoznačne zaslúži vašu pozornosť. Jedná sa o neobyčajný doplnok do vlasov, ktorý možno využiť na každú príležitosť. Ak sa chystáte na večierok alebo máte len chuť okúsiť niečo nové, rozhodne vyskúšajte toto.

Mladá beauty blogerka Ariba Pervaiz na svojom YouTube kanáli pravidelne inšpiruje mnohé ženy, ako si na hlave vykúzliť krásny účes. Inak tomu nebolo ani teraz, no okrem toho sa rozhodla, že ho niečim oživí. Ariba siahla po farebných sprejoch a makete pierka, vďaka čomu svoj účes ešte viac vyšperkovala do dokonalosti. Okrem toho, že to zvládne každá z vás ľavou-zadnou, veľkým plusom je aj to, že môžete popustiť uzdu svojej fantázii a siahnuť po akomkoľvek obrázku. Dočasné “tetovanie” vo vlasoch nebude toto leto rozhodne krokom vedľa, no nie? :)

Foto | Video: YouTube