Uruguajsko-argentínska herečka a speváčka Natalia Oreiro je skutočná diva na pohľadanie! Okrem toho, že sa vo svojich 43 rokoch stále predvádza ako mladistvá dračica, pohybové kreácie jej nerobili problémy ani v tehotenstve – veď sa na to pozrite!

Hviezdna Milagros z obľúbenej telenovely Divoký anjel je už takmer 20 rokov šťastne vydatá za Ricarda Molla. Pôvabná brunetka mu pred ôsmimi rokmi porodila ich jediného spoločného synčeka Merlina Atahualpa, ktorý po mamine podedil šarm i bohatú kučeravú hrivu.

Natalia Oreiro syn

Okúzľujúci chlapček zavítal na svet ešte v roku 2012, no obdobie požehnaného stavu zjavne zanechalo v srdci slávnej tmavovlásky nezmazateľné stopy. Natalia si totiž prednedávnom nostalgicky zaspomínala na časy, kedy jej pôrodné kontrakcie klopali na dvere, avšak ani to ju neprinútilo oddychovať doma na gauči.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V deviatom mesiaci gravidity sa kráska neváhala navliecť do voľnej sukničky a podprsenky, predvádzajúc dokonalé vrtenie zadočkom a bokmi. Brušný tanec zapôsobil na viac ako pol milióna sledovateľov, keďže sa vtedy telenovelová bohyňa hýbala, akoby sa nič nedialo.

Tanec Natalie Oreiro v deviatom mesiaci si pozriete TU

Natalia oreiro

Zdroj|Foto: Instagram/Nataliaoreirosoy