Viete si predstaviť, že by ste sa namiesto milovaného bábätka starali o medvieďa? Pre niekoho nereálne, no pre Svetlanu a Yuriya Panteleenka z Moskvy prirodzené. Už je to 23 rokov, čo lovci chytili trojmesačného medveďa a ruskí manželia sa rozhodli, že sa o neho postarajú. Spolu tvoria krásnu spokojnú rodinu.

Stepana našli lovci opusteného v lese, kde čakal na svoj osud vo veľmi zlom stave. Svetlana a Yuriy sa rozhodli dať mu domov, starostlivosť a lásku. Odvtedy prešli roky a Stepan sa stal plnohodnotným členom rodiny. Starostlivosť o neho nie je najjednoduchšia, keďže denne dokáže zjesť spolu 25 kg rýb, zeleniny a vajec. ,,Medvedík” sa im však odvďačuje pomocou v záhrade – polieva im kvety a večer si s ,,rodičmi” pozrie aj film v televízii. Obavy mať nemusia ani susedia či okoloidúci. Stepan je mierumilovný prítulný maco.

Šálka obľúbeného čaju nesmie chýbať

stepan1 stepan8Stepan sa rád túli

stepan2 stepan3stepan5Obľúbený ,,goofball”

stepan4Chill out pri dobrom filme

stepan6stepan9Spoločné čítanie

stepan7Pomáha v záhradke polievať kvety

stepan10

Foto: Bored Panda/ Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.