Elizabeth Kopecká je bezpochýb nielen výborná speváčka, ale aj krásna a príťažlivá žena, ktorá má mužom rozhodne čo ponúknuť. Aj Richard sa pri pohľade na ňu trochu zasníval, pričom svoje myšlenky napísal priamo na Facebook, kde si ich všimla jeho polovička.

Česká speváčka Elizabeth, ktorá v šou SuperStar obsadila striebornú priečku, vydala tento týždeň svoj debutový singel Summer Boyfriend. Jej letný tanečný hit odprezentovalo na Facebook aj Rádio Europa 2 – pod článkom sa zhromaždili názory rôzneho typu, avšak najzaujímavejší bol ten Richardov.

,,Tie cecky www ….to by sa spinkalo, cmúľalo,“ reagoval muž na kráskin vyprsený obrázok, čo neušlo očiam jeho snúbenice. ,,Aha,“ zareagovala. ,,Zlatko, aj ty si v tejto skupine?“ odpovedal jej Richard. ,,Nie, to je iná Miriam s tvojimi deťmi… my sa poznáme?“ pokračovala Rišova polovička. Ich rozhovor rozosmial množsvto Slovákov a dostal sa dokonca na satirickú stránku Zomri, kde sa pri ňom doslova roztrhlo vrece s vtipnými komentármi a za niekoľko hodín získal viac ako 7000 lajkov!

,,Richard môže cmúľať kľučku od vchodových dvier. Zvonku,“ skonštatovala Nikuš, pričom viacerí zverejnili obrázok sviečky na znak, že sa za muža modlia.

Ako sa hovorí – nič sa neje také horúce, ako sa navarí. Aj pokračovanie konverzácie už prebiehalo v priateľskejšom duchu a zdá sa, že Miriam vzala partnerov komentár napokon s humorom. Celú ich diskusiu nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Zomri, Europa 2, Instagram/elizabethkopecka