Uplynulý víkend so sebou priniesol nepríjemný zážitok, aký by nechcela prežiť žiadna z nás. Obľúbenú krásku z modro-žltej televízie totiž po návrate domov z návštevy rodičov čakalo v byte poriadne nemilé prekvapenie. 

Dominika Richterová, známa najmä so sitkomu Susedia, zažila v nedeľu večer veľký šok. Po príchode domov totiž zistila, že balkónové dvere v jej byte sú celé rozmlátené, pričom v skle sa nachádzala rozsiahla prasklina naznačujúca útok neznámeho agresora. Markizácka kráska celú vec, samozrejme, nahlásila aj na polícii.

susedia

Najväčším šťastím bol fakt, že blondínka v čase incidentu nebola doma. Napriek tomu ju tento hororový zážitok poriadne zarazil. Ako však sama tvrdí, cez nešťastnú skúsenosť sa preniesla, no horšie na tom bol jej milovaný psík, ktorý ranu ako z dela znášal veľmi zle. Dominika napokon neznámemu vandalovi zanechala obdivuhodný odkaz. „Táto krajina a táto zem si zaslúži dobro a lásku. Myslím, že zla, násilia, agresie tu bolo už veľa, tak buďme lepší a nerobme si zle zbytočnosťami. Krásny večer vandalíček. Odpúšťam Ti.“

Hviezda seriálu Susedia sa podľa svojich vyjadrení domnieva, že s najväčšou pravdepodobnosťou mohlo ísť o mladého človeka, ktorý si počas búrlivej víkendovej noci takýmto spôsobom na nevinnej osobe vybil zlosť. Škoda za rozbité sklo by sa mohla vyšplhať až do výšky 500 eur, pričom muži zákona po páchateľovi stále pátrajú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Dominikarichterova