Mladá Američanka Kristian Guerrero stratila pri dopravnej nehode manžela aj svoje nenarodené dieťa, ktoré zomrelo pri umelo vyvolanom pôrode. Celú tragédiu zapríčinil 21-ročný opitý študent. Toto mu odkazuje zronená žena!

24-ročná Kristian Guerrero bola v 19. týždni tehotenstva, keď mala ona a jej manžel Fabian tragickú autonehodu. Tú zapríčinil 21-ročný opitý študent, ktorý stratil kontrolu nad svojím vozidlom a prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s autom, v ktorom sedela Kristian, jej manžel a spolu s nimi aj ich nenarodené dieťa. Fabian nehodu neprežil a bol na mieste mŕtvy, zatiaľ čo jeho zranená manželka musela po tragickej havárií absolvovať umelo vyvolaný pôrod. Bohužiaľ, dieťatko pôrod neprežilo.

clipboard52

Kristian pridala na sociálnu sieť Facebook fotku z nemocnice s emotívnym odkazom. V ňom sa zverila, že takto vyzerá človek 24 hodín po autonehode, ktorá jej vzala manžela i syna. Všetko len preto, lebo niekomu sa zdá v poriadku šoférovať pod vplyvom alkoholu. Kristian mladého študenta neobviňovala, práve naopak. Vo svojom odkaze uviedla, že je v poriadku vziať niekomu kľúče od auta, keď je opitý. Je v poriadku poprosiť niekoho, aby vás odviezol keď ste opitý. Nie je však v poriadku sadnúť za volant pod vplyvom alkoholu a potom žiť s pocitom, že ste niekomu vzali život a dokonca ste oň pripravili aj niekoho, kto ešte nebol na svete. Svojím odkazom sa Kristian verejne rozhodla, že bude šíriť svoj príbeh ďalej a bude ním pomáhať iným ľuďom, až kým neumrie. Nechce, aby niekto cítil takú bolesť ako ona a odmieta, aby jej manžel i nenarodený syn umreli zbytočne.

Pôvodný príspevok Kristian Guerrero z nemocnice

Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)