Len prednedávnom sme vás informovali o ohavnom čine poľskej dievčiny, ktorá sa bezprostredne po pôrode nechceného bábätka zbavila tým, že ho upálila v piecke. Krátko po tejto správe prichádza ďalší šok v podobe prípadu, keby nevinné batoľa znovu rukou príbuzného skončilo v plameňoch.

Otrasný incident sa odohral v ruskom meste Omsk, kde sa dôchodca dopustil skutku, aký nemá obdoby. Po tom, ako matka nechala dvojročného synčeka u svojich rodičov, mysliac si, že je v dobrých rukách, udial sa v domácnosti prarodičov totálny horor.

Ilustračná fotka

Dedko mal totiž počas stráženia popíjať alkohol, v dôsledku čoho sa v jedinej chvíli dieťaťu zmenil celý život. V istom okamihu totiž muž pod vplyvom alkoholických nápojov vytrhol chlapca z náručia babičky a v sekunde ho hodil do rozpálenej pece. Vydesenú ženu mal násilím z domu vyhodiť – babička okamžite letela do susedov, aby zmobilizovali svoje sily a poskytli pomoc jej aj chlapcovi.

Babičke sa po príchode domov naskytol zdrvujúci pohľad

V momente, keď žena uvidela, aká hrôza sa u nich doma deje, skoro odpadla. Jej manžel totiž vlastného vnuka hodil do pece so zarážajúcim odôvodnením, že v jeho tvári uzrel samotného diabla. Manželka opitého tyrana ihneď privolala záchranku, ktorá dieťa urýchlene previezla do nemocnice.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvojročný ruský chlapec momentálne bojuje o život, nakoľko je až 50 % jeho tela zasiahnuté ťažkými popáleninami. Muž, konajúci v záplave hrozivých halucinácií, už sedí vo vyšetrovačke.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: pixabay.com, YouTube