To, že si baby chodia prifúknuť pery k dermatologičke, je dnes už pomerne častejšia záležitosť ako návšteva zubára. Nie vždy to ale musí dopadnúť podľa predstáv. Ak s myšlienkou zväčšenia pier koketujete aj vy, pohľad na Rachael Knappier vás presvedčí o tom, aby ste nejakú tú stovečku radšej minuli na niečo iné.

Rachael mala už menší zákrok pier za sebou, avšak po tom, ako si na večierku opojila hlavu alkoholom, prítomnými dámami sa nechala nahovoriť na ďalší, a to i napriek tomu, že v jej prípade žiadne zväčšenie pier nebolo potrebné.

29-ročná Angličanka tak podstúpila botox, ktorý ju obral o 250 dolárov, čo je asi 220 eur. Následne začala pociťovať obrovskú bolesť a tlak, dokonca si v jednu chvíľu myslela, že určite umrie. Nakoniec Rachael zistila, že sa zverila do rúk bývalých treestkanýň, ktoré jej do tváre vpichli pochybné látky.

Dievčina mala ale šťastie v nešťastí, injekciu jej totiž ženy nevpichli priamo do tkaniva, čo mohlo spôsobiť úplne odumretie pery. Avšak tri mesiace musela podstupovať špeciálnu liečbu, kým sa jej znetvorené pery dostali do pôvodného stavu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Rachael Knappier, Instagram/rachaelknappier

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.