Obľúbený moderátor Martin Nikodým v láske veru veľké šťastie nemá. Po tom, čo mu stroskotalo manželstvo, sa opäť zaľúbil, no aj tento vzťah skončil. Najnovšie sa ale zdá, že sa otcovi troch detí opäť zapaľujú lýtka. Charizmatický blonďák sa začal stretávať s mladou slečnou menom Nikola.

Martin Nikodým momentálne hviezdi na televíznych obrazovkách Markízy ako moderátor šou Tvoja tvár znie povedome. Hoci v práci sa mu darí, o súkromnom živote sa to až povedať nedá. So svojou partnerkou Michaelou, s ktorou splodil syna Adama a dcéru Emmu Leu, sa po sedemročnom manželstve rozviedol. Neskôr si začal so sympatickou Martinou, no pár mesiacov po pôrode synčeka Martina sa dvojica rozišla.

martin nikodym

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz má moderátor opäť dôvod na úsmev! Podľa informácií Pluska.sk sa Martin stretáva s mladou Klaudiou Kaňukovou, ktorá je dcérou jedného z najúspešnejších podnikateľov na Slovensku. Dvojicu sa dokonca podarilo zachytiť pri vášnivom bozku, ktorý sa odohral pred Martinovým domom. Nuž, novému páriku držíme palce.

martin nikodym nikodymova frajerka

Foto Martina a Klaudie si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/martinnikodymofficial, Facebook/Nikola Kaňuková