Hoci reality šou Farma 12 už pozná svojho víťaza, neznamená to, že sa so súťažiacimi nadobro lúčime. Televízia Markíza aj tento rok prichádza s backstage šou Život po Farme, kde sa dozvedáme, ako si bývalí statkári nažívajú v aktuálnych dňoch. Pozrite sa, čo stvárali v legendárnom Modrom kocúrovi! 

Sledovatelia tohtoročných exfamárov na sociálnych sieťach nepochybne zachytili miesto zvané Modrý kocúr, kde Mário Rigo hostí svojich priateľov, s ktorými sa rád odviaže. Jedna z legendárnych žúrok sa konala aj za prítomnosti kamier, keďže televíziu a jej divákov zaujíma, ako si súťažiaci nažívajú po skončení programu.

Život po Farme

Siedmi exfamári sa na predvianočnom večierku popasovali s odpovedaním na nepríjemné otázky, avšak ešte pred hrou sa jedna z dám priznala k účasti na swing*r party, čím prekvapila aj ostatných.

,,Ale swing*rs party nebude!“ povedal s humorom na úvod popíjania alkoholu hostiteľ Mário, ktorého poznámka sa stretla s nečakanou reakciou hneď dvoch bývalých súťažiacich. Okrem striptéra z Bratislavy Henrika Szaba navštívila neštandardnú akciu aj jedna z prísediacich dám, a to speváčka Mária Both.

,,Teraz si robíš srandu?“ neverila vlastným ušiam Rebeka Hlavatá. ,,Raz som tam vyhrala najkrajší zadok,“ pochválila sa s humorom temperamentná čiernovláska. ,,To muselo byť pre nejakých slepých,“ vysmiala ju kráska z Galanty, po čom sa opäť strhla bujará zábava plná tanca a alkoholu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

>>CELÝ DIEL ŽIVOTA PO FARME NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk