V nedeľu štartuje v poradí už šiesta séria obľúbenej markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. Televízia si pre divákov tentokrát pripravila poriadny náklad množstva nových hviezd a taktiež úprav, aké výrazne menia celú podobu zabehnutého programu.

Zábavný projekt prináša kvalitnú skupinku dobre známych profesionálov ale tiež neokukaných umelcov, ktorí prijali príležitosť publiku predviesť, čo sa v nich ukrýva. Keďže modro-žltá stanica evidentne nemieni zaostávať, nachystala si pre fanúšikov ďalšiu zmenu.

tvoja tvár porota

Hoci pôvodne sa hovorilo len o troch porotcoch, a to o herečke Zuzane Šebovej, zabávačke Lujze Garajovej Schramekovej a spevákovi Kulym, iba štyri dni pred vypustením pilotnej epizódy došlo k úprave scenára. Markíza totiž avizovala doloženie štvrtej porotcovskej stoličky, ktorej obsadenie bude každý týždeň predstavovať istú záhadu.

Tvorcovia šou sa týmto rozhodnutím vrátili k pôvodným pravidlám z úplných začiatkov programu, kedy sa k stáliciam vždy pridával tajný hosť, hodnotiaci všetkých účinkujúcich. V úvodnej časti sa tejto úlohy zmocní hudobník Marián Čekovský, no ostatné mená tajných porotcov budú zakaždým odhaľované až pred odvysielaním ďalšieho kola.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

marián čekovský

Zdroj: Tvojatvar.markiza.sk| Foto: Instagram/Tvojatvarzniepovedome, Cekovskym