Len pár týždňov dozadu ostali fanúšikovia mediálne známej dvojice poriadne zaskočení informáciou o nečakanom rozpade vzťahu. Zaľúbenci totiž bok po boku pôsobili veľmi šťastne a zohrane. Avšak najnovšie sa zdá, že k definitívnemu ochladeniu citov napokon vôbec nedošlo!

Začiatkom roka sa prevalila informácia o tom, že bývalý futbalový kanoniér Robo Vittek sa znovu zamiloval. Srdce slávneho športovca si získala poriadna kočka Martina Grešová, ktorú si pamätáme ako pôvabnú finalistku súťaže krásy.

Martina Grešová

Dvojica spolu takmer polroka udržiavala láskyplný vzťah, pričom z obidvoch hlavných aktérov pri každej príležitosti sršala vzájomná harmónia a šťastie – práve preto viacerých ľudí prekvapili brunetkine nedávne slová o náhlom ukončení známosti, ktoré Martina vôbec ľahko neniesla.

Dnes je ale situácia celkom iná a známy svalovec po mesiaci odlúčenia bývalej Misske znovu verejne vyznáva hlboké city! ,,Šťastný s tebou navždy,” Vittek okomentoval zamilovanú fotografiu so “staronovou” partnerkou, na ktorej je jasne vidieť, že hrdličky majú k sebe opäť veľmi blízko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vittek Grešová

Zdroj: Instagram/robertvittek | Foto: Instagram/robertvittek, kdebolotambolo, Pixabay.com