Lyžiarka Petra Vlhová patrí v súčasnosti bezpochyby medzi najúspešnejšie slovenské reprezentantky. O tom, že sa usmievavej športovkyni nedarí len v pracovnej oblasti, ale i v súkromí, svedčia aj najnovšie zábery po boku tajomného muža.

Sympatická športovkyňa už niekoľko mesiacov randí s neznámym mladíkom, ktorého meno verejnosti doposiaľ neodtajnila. Obrovský zlom však nastal po nedávnom zverejnení fotografie, kde si brunetka užíva chvíle spoločného oddychu po boku drahej polovičky.

Petra Vlhová

Hoci bola fotka zaľúbencov okomentovaná len stručným “Nič viac”, portálu sport24.pluska.sk sa podarila zistiť identita “pána záhadného”. Partnerom Petry Vlhovej nemá byť nik iný ako známy slovenský tréner, online podnikateľ a model Michal Kyselica, ktorý sa v našich končinách zaraďuje medzi najväčších fešákov.

Michal Kyselica

Úspešný mladík je nielen nositeľom vymakaného tela a poriadnej kopy svalov, ale tiež vášnivým cestovateľom a autorom knižného bestselleru s názvom Prekonaj svoj limit. Zdá sa teda, že svetoznámej tmavovláske sa podarilo zbaliť chlapa, o akom sníva nejedna žena.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sport24.pluska.sk | Foto: Instagram/petravlhova13, dnes_cestujem