Neodmysliteľnou súčasťou seriálu Oteckovia je i herec Roman Poláčik – ten si čoraz viac podmaňuje ženskú časť publika. A tie dámy, ktoré ešte nemá fešák obtočené okolo prsta, ich odteraz rozhodne mať bude!

Roman Poláčik aktuálne v najobľúbenejšom slovenskom seriáli Oteckovia stvárňuje rolu právnika Ondra, ktorý je bezhlavo zaľúbený do svojej kolegyne Emy. Jej postavy sa zhostila herečka Janka Kovalčíková, pričom dvojica ešte donedávna tvorila pár aj mimo pľacu.

Šarmantný tridsiatnik je ale nadaný aj v iných oblastich než len v herectve. Jeho multitalent sme mohli sledovať vo včerajšom vydaní relácie Neskoro večer, kde prezradil, že sa kedysi venoval parkouru a hre na akordeón. Avšak neostalo len pri slovách!

Roman prekvapil zrejme všetkých divákov, keď na pódiu bez problémov spravil premety. Ešte viac ale šokoval v momente, ako vzal do rúk akordeón a spustil rezkú slovenskú vypaľovačku Ide poštár ide, za čo si vyslúžil obrovský aplauz. Ak ste tak ešte doteraz do seriálového Ondra neboli, po tomto videu rozhodne budete!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: RTVS, YouTube, Streamable | Foto: YouTube, Instagram/oteckovia