Oplzlé básničky, nechutné detaily zo súkromia či ohováranie – to všetko nasledovalo po rozchode Hany Gregorovej a jej mladého „zajačika“ Ondřeje Koptíka. Ohrdnutý milenec chcel údajne len osobné vysvetlenie, nakoľko sa ho vraj pri rozchode nedočkal. Ondřej to však konečne zabalil a Hane zanechal úprimný odkaz!

Koptík všetkých sledovateľov nechutnej kauzy pravidelne informuje o stupňujúcich sa polopravdách na sociálnych sieťach. Po dlhom a vyčerpávajúcom „boji“ však pravdepodobne dosiahol, čo chcel, no on to za výhru nepovažuje. Na Facebooku sa vyjadril nasledovne:

„Aj keď som dosiahol svoje.. po čom som túžil od začiatku celého rozchodového cirkusu s Hankou, po tom všetkom, čo som musel pre to urobiť.. môžem dnes povedať, že sme prehrali obaja. Ja som prehral svoju životnú lásku.. aj keď ju stále nosím v srdci a myslím Hanka, že aj ty mňa stále nosíš v srdci. Povieš síce, že sú to len 2 roky, len okamih, ako píšeš, ale pre mňa je to oveľa viac, aj keď pre teba to bol asi len stratený čas.. A to, že mi vyčítaš bulvárne hyeny, inú možnosť si mi nedala.. skôr si ma od dverí odohnala, keď som bol za tebou sám. A svoju dôstojnosť som rozhodne nestratil, ja chodím so vztyčenou hlavou, pretože za lásku treba bojovať ako sa len dá. Každý na tomto svete môže byť lepším človekom a zaslúži si ďalšiu šancu.. Ja by som ti ich dal pokojne milión a vieš prečo? Pretože tomu sa hovorí neobmedzená a oddaná láska, tu ja k tebe bez akýchkoľvek výhrad cítim. Viem, že je potrebné napraviť veľa vecí, ale bez teba to nezvládnem. Milujem ťa, Hanka <3,“ napísal samozvaný básnik na sociálnej sieti.

Po dvoch dňoch sa ale Koptík znova ozval svojim „fanúšikom“ na Facebooku s výzvou, že ak dajú 500 lajkov pod daný status, zverejní dva siahodlhé maily, ktoré mu poslala Gregorová. Čo je však zarážajúce, tmavovláska s tým údajne súhlasila. Ste zvedavé, čo mu Hanka napísala?

Zdroj/Foto: Facebook