Rodinka Kandráčovcov sa pred pár hodinami potešila obrovskej novine. Jej členovia totiž medzi seba privítali ďalšie dievčatko. Hudobník sa o svoju radosť podelil na Instagrame. 

Napriek tomu, že pôrod Eriky Kandráčovej bol už na spadnutie, ako pre Joj.sk prezradil jej manžel Ondrej, dnes ráno ešte nič nenasvedčovalo tomu, že krátko nato už bude jeho polovička smerovať do nemocnice.

,,Dnes ráno Erika odviezla deti do školy, ja som zostal doma, pretože som mal živý vstup do Ranných novín TV JOJ. Potom sme spolu sadli do auta a išli na rutinné vyšetrenie do pôrodnice v Šaci. Situácia sa však rýchlo zmenila a tím lekárov na čele s prednostom Dr. Jankom Richnavským rozhodol,  že ideme rodiť.  Bolo to nečakané, všetko však, chválabohu, klapalo podľa plánov. Chcel by som úprimne poďakovať odborníkom z nemocnice, ktorí odviedli profesionálny výkon. Boli veľmi ústretoví a príjemní,” uvádza obľúbený hudobník.

Samozrejme, že sa hrdí rodičia svojou dcérkou pochválili aj na sociálnych sieťach. ,,Pán nám dožičil tešiť sa z toho najväčšieho daru – ľudského života. Naša malá princezná sa volá Mária. Svetlo sveta uzrela dnes – 26.6.2020. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli tento deň zvládnuť, na čele s tímom lekárov a sestričiek z Nemocnice Košice – Šaca, 1. súkromná nemocnica. Veríme, že naše dievčatko bude robiť radosť nielen nám, ale aj vám,” napísal Ondrej, dodávajúc, že sú obe dámy v úplnom poriadku.

Obľúbený folklorista sa so svojimi kolegami z Jojky skontaktoval tesne potom, čo jeho dcérenka prišla na svet. ,,Je to nádherný pocit, Ďakujeme za to v prvom rade Bohu. Veríme, že naša malá Maruška bude robiť radosť nielen nám, ale aj ľuďom naokolo,” povedal im ešte v dojatí. Okrem toho uviedol, že sa Mária narodila s mierami 48 centimetrov a 2840 gramov. Rodičom gratulujeme a babám prajeme veľa zdravia!

Foto/Zdroj: Instagram/kandrac.ondre/erika_kandracova, joj.sk