Sympatická herečka Mária Bartalos si v týchto chvíľach naplno užíva čas strávený po boku milovaného manžela Adriána a prvorodeného synčeka Noela. Nedávno sa tak všetci traja vybrali na prvý rodinný výlet, ktorý si kráska spestrila nákupmi, kde si zapózovala pred zrkadlom ako hotová modelka. Pri pohľade na Mary je priam neuveriteľné, že táto kočka sa ešte pred dvomi týždňami nachádzala v pôrodnici!

Koncom mája došlo v rodine Bartalosovcov k výnimočnej udalosti, kedy medzi seba privítala nového člena Noela. Od tej doby sa Máriine dni točia len okolo dvoch najdôležitejších „chlapov“ jej života.

Hoci sa niekdajšia hviezda markizáckeho seriálu Oteckovia rozhodla celú tvár synčeka verejne neukazovať, predsa len sem tam priaznivcov poteší rozkošnými zábermi. Najnovšie sa Mary ukázala počas nákupov, kde si neváhala zhotoviť osvedčenú fotku „o zrkadlo“ – herečka je aj pár dní po narodení dieťatka krásna a štíhla, akoby ani nebola novopečenou mamičkou

Zdá sa teda, že má Mária o starosť menej, keďže sa so zhadzovaním popôrodných kíl vôbec trápiť nemusí. Vysmiata tmavovláska sa zároveň pochválila novým módnym kúskom – do šatníka krásnej maminy pribudla parádna štýlová sukňa, ktorá jej neskutočne sadla!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Maria Bartalos

Zdroj/Foto: Instagram/maria.bartalos