Už len pár hodín nás delí od úplného štartu dvanástej série reality šou Farma, ktorého sa rozhodne všetci fanúšikovia nevedia dočkať. Televízia Markíza divákom poslala malú ochutnávku toho, na čo sa dnes večer môžu tešiť – konflikt dvoch dedinčanov bude stáť za to!

Ako je dlhšiu dobu známe, 20 farmárov bude rozdelených do dvoch skupín – dedinčanov a mešťanov (kompletný ZOZNAM súťažiacich — TU —), pričom pre obe partie budú platiť iné pravidlá a podmienky na život. Na základe prvej zverejnenej ukážky sa však zdá, že u dedinčanov to bude na dramatickejšie situácie plodnejšie, nakoľko sa už krátko po zoznámení sa strhla medzi dvomi z nich ostrá výmena názorov.

Po tom, ako počas úvodnej spoločnej hostiny zachytila moderátorka Eva Kramerová menší konflikt medzi jej menovkyňou a Michalom, zaujímala sa o jeho koreň. ,,Lebo keď sa niekto neumýva, tak smrdí a ja už nevládzem dýchať. Lebo dvihol ruku a vietor a porád som odpadla,“ posťažovala sa pred ostatnými blondínka, žijúca v Taliansku, načo sa zatvárila znechutene aj samotná Evelyn.

,,Ja som tiež mohol byť hovädo a povedať jej na rovinu, čo si myslím. Hej, ale nepovedal som jej. Však dobre, ja smrdzím, ale ty si stará a škaradá, ale mne sa stačí umyť, a čo by na to povedala?,“ na adresu 41-ročnej blondínky sa mimo partie vyjadril jej 28-ročný kolega z Hrachovišťa. Celý „incident“ zaklincoval člen mestského tábora, ktorý Mišov smrad označil za veľký problém, keďže spia všetci v jednej miestnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/farma.markiza