Od vysielania kontroverznej televíznej zoznamky Take Me Out už ubehli dva roky, niektoré postavičky nám ale dodnes ostali v pamäti. Jednou z nich je určite aj kedysi poriadne výstredná šelmička Simona Butinová, tá však za posledné obdobie prešla radikálnou zmenou imidžu, ku ktorej sa najnovšie pripísal nový účes.

Šou Take Me Out vzbudzovala u divákov rozporuplné reakcie – mnohí sa totiž pohorošovali nad osadenstvom vyzývavých krások, snažiacich sa prostredníctvom TV JOJ získať si lásku. Výnimkou nebola ani modelka Simona Butinová, ktorá sa vďaka svojej útlej postavičke, výraznému make-upu, dlhánskej čiernej hrive a, samozrejme, mega veľkým perám a prsiam stala neprehliadnuteľnou.

Od doby, ako sa program stiahol z obrazoviek, však kontroverzná Slovenka prešla výraznou premenou. Simona dnes nielenže žije usporiadaný rodinný život, v ktorom je prioritou jej 11-mesačný synček Maxim, ale stáva sa z nej čím ďalej tým viac prirodzená kráska.

Po tom, čo si brunetka nechala spraviť na tvári niekoľko zákrokov vrátane korekcie spackaných pier, sa vzdala silného líčenia, pričom najnovšie prekvapila novými vlasmi. Mladá mamička sa totiž rozhodla ísť pod nožnice a oslňovať elegantnejším účesom. Avšak treba uznať, že takto to Simonke mimoriadne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Simona s novým účesom

Zdroj/Foto: Instagram/simona.butinova