S Farmou 8 sa jednoznačne spájajú najmä dve mená Lucia Gachulincová a Dávid Buška a, samozrejme, ešte jedna veľká láska. Tej však začiatkom tohto roka odzvonilo a každý z dvojice si tak už žije po svojom. Čo majú ale obaja dodnes spoločné je, že z času na čas radi dráždia fotkami na Instagrame opačné pohavie.

Väčšina ľudí, ktorá to skúšala v reality šou Farma, si po jej skončení snaží udržať pozornosť aspoň prostredníctvom sociálnych sietí. Konkrétne Dávida Bušku sleduje na Instagrame 34 tisíc ľudí, s ktorými sa fešák z Námestova delí o svoje súkromie.

David Buška

Ako Dávid nedávno priznal, v jeho okolí sa pohybuje množstvo žien, to ale neznamená, že je sukničkár. Zdá sa však, že dámy rád provokuje, a to minimálne svojím telom. Pred pár dňami totiž zverejnil záber, na ktorom možno vidieť jeho dokonalé vypracované brucho s čerstvo upečenými fajnovými buchtičkami. Tak čo, ponúkli by ste sa z pekáča bývalého farmára? :D

David Buska

Zdroj: Instagram/davidbuska | Foto: Instagram/davidbuska

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)