Pokiaľ patríte do generácie, ktorá zažila zlatú éru známych dvojičiek – takzvaných Olseniek, zrejme si veľmi dobre pamätáte časy, kedy sa im chcelo podobať takmer každé dievčatko, respektíve tínedžerka. Rovnakú túžbu by však dnes už mala máloktorá žena – Mary-Kate a Ashley vyzerajú naozaj desivo.

Napriek tomu, že sa v súčasnosti zrejme najznámejšie dvojičky sveta na obrazovkách veľmi nevyskytujú, ich krásne dievčenské tváričky si pamätá snáď každý, kto zažil éru sit comov Plný dom či Dve z jedného cesta. Úlohy Michelle Tanner z prvého spomínaného seriálu sa dokonca sestry zhostili ani nie v jednom roku, pričom jeho súčasťou boli dlhých osem rokov.

Mary-Kate a Ashley sa stali hviezdami ešte ako deti. S pribúdajúcim vekom sa však začali ich osudy spájať s rôznymi problémami vrátane anorexie. Túžba po dokonalej štíhlosti v spojení s fajčením či požívaním alkoholu tak z kedysi nádherných mladých slečien spravila chodiace trosky. A hoci sú dnes z modrookých blondínok úspešné podnikateľky a špička vo svete módy, v ktorom stoja za luxusnou značkou The Row, ich výzor je od reprezantatívnych kočiek na míle vzdialený.

Na posledných záberoch z tohto roku sú Američanky, ktoré 13. júna oslávili 34. narodeniny, nielenže nezdravo vychudnuté a poriadne strhané, ale pôsobia omnoho staršie, než v skutočnosti sú. Okrem toho ich v uliciach vídať prevažne v čiernom kabáte, slnečných okuliaroch a čiapke. Sláva a peniaze tak na rozdiel od väčšiny celebritných dám Mary-Kate a Ashley k sviežemu a mladistvému zovňajšku veľmi nedopomohli.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mary-Kate a Ashley v roku 2020

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram/mystylemkaolsen