18-ročný Oliver Oswald si momentálne užíva obrovskú priazeň divákov, pričom niektorí ho označujú za najväčšiu mladú hereckú hviezdu v našom šoubiznise. Na nedostatok pozornosti zvedavých dievčat sa tiež určite sťažovať nemôže, no málokto možno vie, že blonďatý fešáčik nie je jediným nadaným dieťaťom v rodine.

Sympaťák z Oteckov sa môže pochváliť staršou sestrou Simonou, ktorej búrlivý svet kamier či žiar reflektorov vôbec nie je cudzí. Simča sa totiž živí ako profesionálna fotografka a kariéru má veru pekne rozbehnutú.

oliver oswald

Dvadsaťpäťročná kočka, ktorej pestré zábery zachytené objektívom prinášajú parádny zážitok, sa už podieľala na niekoľkých zaujímavých projektoch, kde okrem jej brata zahviezdili aj iné dobre známe tváre.

Kučeravá kráska sa okrem fotenia portrétov venuje tiež tvorbe jedinečných snímok z natáčania videoklipov – v jednom z nich sa napríklad objavili aj bývalé farmárky Lula Gachulincová a Lucia Mokráňová, ktoré sme mali možnosť chvíľu sledovať i v markizáckom trháku Oteckovia. Simone Oswaldovej sa tak darí perfektne zviditeľniť a jej tvorba je jasným dôkazom toho, že má pred sebou sľubnú budúcnosť.

Simona Oswaldová

Ukážka Simoninej práce z natáčania klipov

oliver oswald

Zdroj: Instagram/Simitanafoti | Foto: Instagram/Simitanafoti, oswaldphotoss, simonaoswald