19-ročný herec Oliver Oswald sa na nedostatok pozornosti rozhodne sťažovať nemôže. Jeho nedávna účasť na premiére filmu Dolittle sa taktiež nezaobišla bez prítomnosti paparazzi fotografov, ktorí hviezdu Oteckov zachytili po boku šarmantnej dámy.

Oliverova sláva v uplynulom roku stúpla do výšin, keďže talentovaný mladík je súčasťou najsledovanejšieho rodinného seriálu súčasnosti. Teenager Luky z markizáckych Oteckov ale popri rozbehnutom pracovnom kolotoči stíha absolvovať aj spoločenské aktivity – nedávno sa napríklad objavil v bratislavskom kine, a to na oficiálnom vypustení čerstvej fantazijnej novinky.

Oliver Oswald

Sympatický televízny hrdina mal na návštevu kina výnimočný dôvod, keďže prepožičal hlas jednej z postáv. Pri vzácnej príležitosti preto zvolil spoločnosť ženy, s ktorou sa síce pred objektívy fotoaparátov príliš často nestavia, no napriek tomu ide o jednu z najdôležitejších osôb v jeho živote.

Reč je o Oliverovej mame – tá pri pohľade na synove úspechy pociťuje úprimnú hrdosť. „Na premiére som videl, aká bola na mňa pyšná, keď počula hlas svojho syna na veľkom plátne v kine. A keď sú moji rodičia hrdí a šťastní, som aj ja,”  teší sa populárny fešák. Pani Oswaldová si milý zážitok v sále veľmi užívala a po boku svojho slávneho potomka si napokon rada zapózovala. Tak čo poviete, podobajú sa?

Záber Olivera Oswalda s maminou nájdete TU

Oliver Oswald

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/oswaldphotoss