Je to vôbec možné? Kým mnohé známe osobnosti sa snažia ísť ľuďom príkladom, aby nosili rúška, humorista Oliver Andrásy apeluje na to, aby si ich moderátori a redaktori v práci skladali dole. Dôvod? Nerozumie im a nepáči sa mu, ako v rúškach vyzerajú!

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako zostali Oliver Andrásy s manželkou kvôli obavám z koronavírusu uväznení na luxusnej zaoceánskej lodi plaviacej sa pod talianskou vlajkou. V týchto dňoch je však už moderátor doma a prostredníctvom statusov na Facebooku pravidelne kritizuje nielen vládu, ale najnovšie aj moderátorov. Bývalému Markizákovi sa nepáči, že v práci používajú rúška.

„Prosím všetkých kolegov – moderátorov, aby nebláznili a pri moderovaní a rozhovoroch v televíznom štúdiu nepoužívali rúška. Vyzerá to príšerne, a to už vôbec nehovorím o tom, že ja im vôbec nerozumiem, lebo nevidím ústa,” zodpovedné osobnosti skritizoval Andrásy. Dodal, že ak chcú, môžu ich nosiť vonku, no inak je to podľa neho z ich strany „hrozná nadpráca”.

Odozva na seba nenechala dlho čakať. Humorista sa dočkal tvrdých slov predovšetkým od bežných ľudí, ktorí mu často vyčítali, že vírus k nám prišiel aj kvôli takým bezohľadným jedincom, ako je on. Na stranu opozície sa pridala i jeho kolegyňa Wanda Adamík Hrycová.

,,Oliver, žiaľ, stále je veľa ľudí, ktorí sa v rúške chodiť hanbia. Ak tomu môžu tí moderátori aspoň trošku pomôcť tým, že idú príkladom, nech v tom aj spievajú,” podotkla dcéra herca Andyho Hryca, čím sa zastala prístupu televíznych osobností. Svojskú odpoveď humoristu si môžete pozrieť v obrázku pod článkom.

Zdroj: Facebook/Oliver Andrásy | Foto: Facebook/Oliver Andrásy, Instagram/tvmarkizaofficial