Počas Veľkonočného pondelka sa k svojim fanúšikom prihovorilo množstvo celebrít vrátane speváčky Dary Rolins. Slovenská kráska poňala pozdrav  tematicky a na hlavu si nasadila masku zajka – jeden zo symbolov Veľkej noci. Nebola však jediná!

Kým Dara Rolins poňala veľkonočný pozdrav v poriadne rajcovnom duchu, čo jej bolo zo strany niektorých fanúšikov aj vytknuté, jej mladšia kolegyňa zo susednej Českej republiky vsadila skôr na dievčenskosť a rozkošnosť.

Dara Rolins

Reč je o speváčke, raperke a najnovšie i jednej z moderátoriek šou The Voice Sharlote, ktorá sa počas uplynulých sviatkov nahodila do milučkých mini šatočiek – tie obohatila o ružové doplnky, pričom, samozrejme, nemohli chýbať zajačikovské uši. Pohľad na 22-ročnú potetovanú krásku v niektorých fanúšikoch dokonca evokoval podobu s americkou hviezdičkou Arianou Grande, známou tým, že obľubuje takýto zajkovský look.

Sharlota
Sharlota so slovenskou vizážistkou Lucid

Tak čo poviete, ktorej známej speváčke to v kostýme obľúbeného zvieratka svedčí viac – rajcovnej Dare alebo roztomilej Sharlote? Svoj názor nám môžete napísať do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sharlota

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi, sharlotaofficial