Známi slovenskí influenceri sa v lete dočkajú prvého potomka. Zuzana Plačková a René Strausz si však úlohu rodičov trénujú už polroka na svojom prasiatku, po ktorom tak veľmi túžili. Nečakali však, že ich Tinky narastie do takýchto rozmerov!

Extravagantní manželia si v minulosti povedali, že keď sa presťahujú do domu, zadovážia si doňho dve miniprasiatka. Sen sa stal skutočnosťou na 6. výročie ich svadby – René prekvapil Zuzku rozkošným živým darčekom, ktoré dostalo meno Tinky.

plackovej prasa

Nad milučkým prasiatkom sa rozplývali všetci fanúšikovia zaľúbenej dvojice, ktorí s nadšením sledovali, ako si „bábätko“ v luxusnej vilke nažíva. Z maličkého mláďatka je však dnes poriadna sviňka. ,,Ahoooojte, volám sa Tinky a mám 30kg, som zdravý a šťastný u babičky,“ pozdravil sledovateľov v menej svojho domáceho miláčika René.

Veľké prasiatko pobavilo tisícky ľudí, pričom niektorí v komentároch zanechali názor, že je na vine určite starká, ktorá ho ako správna babka vypapkala. ,,Nedávajte to na Babku, že ho vykŕmila, proste nás Oj€bali pri kúpe,“ napísala so smiechom láska Zuzany Plačkovej.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, rene.rendy