A je to tu! Dlho očakávaná svadba Patrika Vrbovského a Jasminy Alagič, ktorá sa jednoznačne stáva najsledovanejšou udalosťou v našom šoubiznise, prebehla práve včera. Čerství manželia Vrbovskí tak fanúšikov potešili neskutočne krásnymi zábermi.

Populárny raper si vzal svoju drahú polovičku v pokročilom štádiu tehotenstva a z prominentného obradu nesmela uniknúť žiadna spoločná fotografia mladomanželov. Zaľúbené hrdličky si totiž túto výnimočnú poctu chceli nechať len sami pre seba, pričom na sklonku najkrajšieho dňa sa verejnosť konečne dočkala.

Rytmus s Jasminou sa podelili o najčarovnejšie momenty zobrazujúce prvé chvíle ich spoločnej cesty v manželskom zväzku. ,,Môj milovaný manžel, ľúbim Ťa a ďakujem Bohu za tento moment. Jasmina Alagič Vrbovská,” budúca mamička dojala obdivovateľov. Čerstvý ženáč však vo vyznaniach nezaostával a milovanej žienke tiež zanechal nádherný odkaz.

,,Moment, na ktorý som čakal celý život,” zneli Patrikove prvé verejné slová po sobáši. Dvojica sa ukázala v slávnostnej róbe a obklopená bola najbližšími príbuznými a priateľmi v prostredí romantického zámočku v Pezinku. Snímky zachytávajúce úprimnú a hlbokú lásku novopečených manželov tak vyrážajú dych! Obidvom zaľúbencom srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Rytmusking, jasmina_alagic