Viac než 40 000 ľudí si na sociálnej sieti pozrelo naozaj nečakanú reakciu novopečeného dedka. Dcéra tohto amerického „starého otca roka“ musí byť naňho patrične hrdá – na internete totiž rozpútal búrlivú diskusiu o podobných situáciách a (ne)primeraných komentároch.

Na fotku novonarodeného bábätka, ktorú dotyčný starý otec dostal od jedného zo svojich starších vnukov, zareagoval slovami – presnejšie písmenami: „OK“. Vnuk zdieľal túto fotku a dedkov komentár s poznámkou: „Tete sa včera narodilo bábätko a starký je z toho celý bez seba.“

Podľa ľudí, ktorí na vtipnú situáciu zareagovali, sa dá dedkov postoj interpretovať rôzne. Vysvetlením číslo jedna môže byť fakt, že deti sa v rodine rodia každý druhý deň a ďalšie už nepredstavuje senzáciu. Vysvetlenie číslo dva súvisí s faktom, že 95 % mužov na SMS akéhokoľvek typu odpovedá správou „OK“. Vysvetlením číslo tri by mohla byť predčasnou oslavou spôsobená indispozícia starého otca, ktorá mu nedovoľovala napísať viac. Nech sa za Američanovou reakciou skrýva čokoľvek, veríme, že jeho „OK“ bolo plné radosti a lásky k novému prírastku do rodiny. :)

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Reddit

Uložiť

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Chaela
Nadšená učiteľka a večná študentka... Keď sa oteplí, hľadajte ma v Chorvátsku, kde ešte stále vyberám to správne miesto na letné sídlo, a v zime kdekoľvek, kde robia dobré laté. Ak ma však nájdete s knihou v ruke, radím nerušiť.