Matej Zrebný a Jasmína Alagič sa stali známou internetovou dvojicou, ktorá svojimi zábavnými videami baví široké publikum sledujúcich. Často však boli spájaní a podľa mnohých fanúšikov na sociálnych sieťach išlo o viac než len priateľstvo.

Vzniknuté konšpiračné teórie zastavilo až odhalenie Jasmíninho vzťahu s najznámejším slovenským raperom Patrikom Vrbovským. To však ešte neznamená, že by Matej zmizol z akejkoľvek spojitosti s pôvabnou moderátorkou, práve naopak. Na internete sa objavili podpichovačky na adresu známeho YouTubera, podľa ktorých mal ostať opovrhnutý a Alagič ho zamenila za nový model.

Túto tému si nenechal ujsť ani Sajfa, ktorý sa ho počas rozhovoru na akcií Y Games 2018 spýtal narovinu to, nad čím mnoho prítomných len tajne dumalo. Matej prezradil, že čoskoro vydá v spolupráci s Lukášom Frlajsom ďalší song, na ktorý momentálne hľadajú nejakého talentovaného speváka či rapera.

Povedz Jasmíne, nech dohodí Paťa,“ zažartoval Cifra, pričom jeho šoubiznisová hra ešte len začínala. „Ale žiarliš teraz? Sorry, ale ja som bol presvedčený, že vy spolu chodíte. Vy ste na tých videách vyzerali tak, že to je bengál hneď jak sa skončí,“ pridával mu, pričom Matej len ťažko hľadal slová. „Ono to tak vyzeralo, ale…“ hapkal Zrebný. „Lebo ona sa na teba strašne zaľúbene pozerala,“ pokračoval Sajfa.

To už bolo zrejme veľa, a tak sa slovenský Timberlake rozhodol prezradiť, prečo by s Jasmínou nikdy nechcel tvoriť pár. „Ruku na srdce. Celkovo som vedel, že ona.. ja ju poznám a viem, že takýto typ frajerky… ona je super baba aj všetko, ale do vzťahu a niečo viac, že to asi… hmmm,“ dodal k otázke, pričom jeho odpoveď znela na adresu dobrej priateľky až moc ostro. Časť, v ktorej Sajfa spovedá Mateja o Jasmíne, nájdete v 28. minúte videa.

Rozhovor Sajfu, Mateja a Naked Bananas

Foto: Instagram l Video: YouTube