Vydala sa! Krásna speváčka Mária Čírova sa stala manželkou svojho dlhoročného partnera, hudobníka Maroša Kachúta. Aj keď bola jedna z najsympatickejších slovenských umelkýň nádherná nevesta, negatívne reakcie verejnosti na sociálnych sieťach na seba, veru, nenechali dlho čakať. Stotožňujete sa s búrlivými názormi?

Víkend sa niesol v znamení celebritnej svadby krásnej speváčky Márie Čírovej (28) a jej dlhoročného partnera a manažéra Maroša Kachúta (43), s ktorým vychováva dve detičky Huga a Zoe. Sympatický pár sa zosobášil v Nitre pred viac ako stovkou pozvaných hostí. Mária bola skutočne nádherná nevesta, ktorú zahaľovala čipka až po krk. Svojim dievčenským výzorom a dokonalou postavičkou pôsobila v bielych šatách priam cnostne. Verejnosť však zaujala jedna drobnosť, ktorá dotvárala speváčkin svadobný „look“.

Mária zvolila netradičnú kyticu, ktorá rozdelila verejnosť na dva tábory – na tých, ktorí považujú kyticu za „práve natrhanú na lúke“ a tých, ktorým sa páčila rovnako ako nevesta. Aký máte názor vy?

Šťastní novomanželia

Svadba Márie Čírovej.

Výber reakcií na svadobnú kyticu zo sociálnej siete

Svadba Márie Čírovej.

Ako sa vraví, „koľko ľudí, toľko chutí“. My môžme povedať len jediné – nevesta bola krásna, ženích krásavec, iba toľko na koniec! :)

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram, pexels.com