V novom roku sa môžeme tešiť na skutočné filmové skvosty. Len v prvom polroku nás čakajú úžasné chuťovky, či už ide o film “Pasažieri” so skvelou Jennifer Lawrence a Chrisom Prattom, dlho očakávaný erotický román “Päťdesiat odtieňov temnoty”, moderná rozprávka s Emmou Watson “Kráska a zviera” alebo dobrodružstvá Johnnyho Deppa vo fime “Piráti z Karibiku”. Čo by to však bolo za filmový rok, keby v ňom chýbalo pokračovanie “Rýchlo a zbesilo”?

Nuž, slabší ako obvykle. Rýchle autá, nebezpeční nepriatelia a zbesilé akcie. To všetko sa spája v jednom jedinečnom filme. Pokračovanie Rýchlo a zbesilo môžeme očakávať v apríli 2017 a vďaka prvému oficiálnemu traileru sa už teraz nevieme dočkať. Dom a Letty konečne pôjdu na medové týždne, Mia a Brian si dajú pauzu od nebezpečných hier. Celá “posádka” má zdanlivo normálny život, kým sa neobjaví záhadná Charlize Theron, ktorá chce zviesť Torreta do sveta zločinu. A on bude musieť čeliť skúškam ako nikdy predtým. :)

Filmové plátna vás prevedú horúcou Kubou, nikdy neutíchajúcim New Yorkom a arktickými pláňami pri Barentsovom mori. Elitná skupinka tých najlepších a najrýchlejších jazdcov musí zastaviť anarchistu, ktorý má v pláne rozpútať vo svete chaos. A čo je ich najdôležitejšou úlohou – priviezť späť domov muža, ktorý vybudoval túto rodinu.

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.