Je to tu! Dlho očakávaná chvíľa, o ktorej sa v uplynulých dňoch toľko diskutovalo, konečne nastala – vojvodkyňa Meghan Markle v pondelok ráno porodila. Pred budovou sídla sa v týchto chvíľach zhromažďujú priaznivci kráľovskej rodiny, médiá i samotný budúci otec, ktorý otvorene opísal svoje pocity.

Spravodajská televízia BBC len pred malou chvíľou informovala o tom, že ostro sledovaná tehuľka bola v pondelok v skorých ranných hodinách náhle premiestnená do priestorov kráľovského sídla, kde sa nachádza pôrodná miestnosť určená presne pre túto udalosť – pred kráľovským sídlom sa už postupne zhromažďujú všetci nadšenci.

meghan markle

Skvelú novinku už oficiálne potvrdil aj Kensingtonský palác. Meghan Markle v pondelok 6. mája 2019 priviedla na svet syna s váhou 3,26 kg. Hoci kráľovská rodina krstné meno dieťaťa ešte stále neprezradila, priezvisko je už v tomto momente známe – drobec ponesie druhé meno Sussex, ktoré jeho rodičia získali po svadbe.

Čerstvý otecko stojaci pred budovou sa počas prebiehajúceho pôrodu netajil obrovskou radosťou z mimoriadneho životného okamihu. ,,Som z toho absolútne nadšený. Ide o pôrod môjho prvého dieťaťa. Čoskoro budeme rodičia a ja nepoznám nič krajšie,” prezradil ryšavý sympaťák s neskrývaným dojatím. V týchto chvíľach je už ale verejnosť oficiálne informovaná o tom, že zo zamilovaného párika sa už skutočne stali rodičia. Srdečne blahoželáme!

princ Harry

meghan markle
Oznámenie na Instagrame o narodení syna Meghan Markle a princa Harryho

Zdroj: BBC.com | Foto: YouTube, Instagram/MeghanMarkle_official