Kedysi bol ľuďmi titulovaný za najkrajší pár sveta, z ktorého vyžarovala veľká láska, spokojnosť a porozumenie. Tomu je však nadobro koniec, Angelina Jolie a Brad Pitt už oficiálne nie sú manželia, čím zrejme zarmútili všetkých fanúšikov, dúfajúcich, že sa ich cesty ešte spoja.

Nad duom prezývaným Brangelina sa vzniesol ten najčiernejší mrak. Napriek tomu, že sa v súvislosti s Bradom Pittom a Angelinou Jolie rozvod skloňuje už tri roky, až teraz zahraničné médiá prišli s informáciou, že sa dvojica po piatich rokoch manželstva oficiálne rozviedla.

Označenie “rozvedení” by ale slávni herci mohli používať len v Amerike, nakoľko to v Spojených štátoch funguje inak ako u nás. Napriek tomu, že súd Angeline a Bradovi zmenil status z odlúčených manželov na slobodných, oficiálny dokument o rozvode zatiaľ nedostali. Listinu totiž obdržia až po tom, ako sa dohodnú na podmienkach rozdelenia majetku či záležitostiach ohľadom detí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak dnes by si už obaja mohli nájsť oficiálne partnera a znovu s ním uzavrieť manželstvo. Skutočnosť, že si slávny pár navždy povedal zbohom, je tak pre mnohých fanúšikov, ktorí do poslednej chvíle ešte verili v obnovenie ich lásky, určite poriadnym šokom.

Zdroj: Elle.com | Foto: YouTube, depositphotos.com