Jedenásta séria Farmy bola plodná na romantiku a lásku, ktorá vzplanula hneď medzi tromi dvojicami. Kým Mirka Csorbová a Matej Jurkovič odštartovali medzi sebou poriadnu vojnu krátko po odchode zo statku, Kristi Dali a Radovan Dulin sa v priateľskom duchu rozišli len pár dní dozadu. A ako sú na tom Nicoletta Tóthová a Martin Mihálik?

Nicoletta a Robiňo, ako znie Martinova prezývka, sa spoznali už predtým, než sa stretli na Farme. Avšak až pred televíznymi kamerami sa ich kamarátstvo posunulo na vyšší level, pričom po návrate do reality ich vzťah nabral na obrátkach.  Spoločné romantické chvíle, vyznania či stretnutia s členmi rodiny naznačovali, že to medzi dvojicou bude naozaj vážne.

Zdá sa ale, že po Mirke Csorbovej s Matejom Jurkovičom a Kristi Dali s Radovanom si povedali zbohom aj Robiňo a Nika. ,,Koniec farmárskej lásky, nasledujú sa už ani na Instagrame,” napísal nám do redakcie zdroj z okolia mladého fešáka. ,,Rozišiel sa s ňou, lebo jej všetko vadí a je naladová… rozmaznaná…,” znie údajný dôvod, prečo mali ísť východniari od seba.

Nakoľko nás zaujímalo, či sa dané tvrdenie zakladá na pravde, rozhodli sme sa slušne kontaktovať samotného Mihálika a opýtať sa ho, ako to medzi ním a Nikou aktuálne vyzerá. Jeho reakcia nás však poriadne zaskočila. ,,Zadarmo ani sliepka nehrabe,” odbil nás sebavedomý exfarmár, k čomu doložil vyrehotaného smajlíka. Za zamyslenie stojí aj to, že Robiňo, ktorému 5 minút slávy očividne poriadne stúplo do hlavy, na svojom profile uvádza, že sa vyjadruje činmi, k čomu doplnil i slová, ako pokora skromnosť, rešpekt a úcta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Robiňo Farma

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube