Sociálne siete sa dennodenne hemžia novými fotkami celebrít, ktoré sa chcú pochváliť svojím dokonalým výzorom, bezchybným životom a luxusom, v ktorom si nažívajú. Snímky neraz prechádzajú funkciami Photoshopu, aby dosiahli želaný a najmä bezkonkurenčný efekt. Máloktorá mediálne známa osobnosť sa však odváži publikovať snímku, ktorá odhaľuje emócie a pocity.

Svadba moderátorov Mateja “Sajfu” Cifru a Veroniky Ostrihoňovej bola jednou z najkrajších tohto roku. Po dlhých rokoch spoločného spolunažívania sa dvojica rozhodla spečatiť svoj vzťah aj oficiálne. Nevesta mala nádherné šaty a všetko dopadlo na jednotku. Od tohto dňa už ubehli tri mesiace, počas ktorých sa manželia chvália svojím životom aj na sociálnych sieťach. Práve Veronika pridala na Instagram snímky, ktoré odhaľujú jej najkrajší deň života- vlastnú svadbu. Cítiť z nich emócie, lásku a radosť zo života. Veronika, bola si skutočne nádherná nevesta. :)

 

 

Treba do ďalšieho týždňa vykročiť tou správnou nohou… Včera sme mali presne tri mesiace od #svadbamilenia a stále sme spolu s @veronika_o_ 😍😍#trhámerekordy #veronikaamatej 🙏💥😘 #nikdynehovoržemášzlýdeň #snívajzabdela #vašelajkysúmojekrídla #wedding #memories photo by [email protected]_photo // @andrejkusalik // @patriksusivesely // 👸 @borishanecka

A post shared by © Sajfa (@sajfa) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.