Nenapodobiteľné dvojičky Nízlové patria dlhodobo k najšarmantnejším speváčkam na našej hudobnej scéne. Životné cesty pôvabných sestier sa ale tento rok nečakane rozdelili po ohlásení Danielkinho tehotenstva, ktorá pred pár dňami absolvovala prvé tehotenské fotenie!

Daniela Nízlová sa s partnerom Stanislavom Lobotkom poctivo pripravujú na nastávajúcu rolu rodičov, keďže s príchodom nového roka do domácnosti privítajú prvého spoločného potomka.

daniela nízlová stano lobotka

Tmavovláska už dávnejšie prezradila, že jej pod srdcom rastie dievčatko, ktoré by malo dostať meno Linda. Síce sa zvykne hovorievať, že ženám očakávajúcim dcéru požehnaný stav uberá na kráse, v prípade známej speváčky to rozhodne pravda nie je. Dada žiari ako nikdy predtým, a dokonca sa podujala na fotenie v odvážnejších outfitoch.

Priliehavá spodná bielizeň konečne odhalila krivky, na aké fanúšikovia populárneho hudobného zoskupenia čakali celé mesiace. Kým ešte donedávna sa zaľúbená speváčka pýšila rozkošným menším bruškom, dnes je už jasne vidieť, že pôrod naozaj klope na dvere. Daniela totiž odhalila obnažené telo v spodnom prádle, a to nie je všetko!

daniela nízlová twiins

Vzácne okamihy si budúca mamina neváhala vychutnať spoločne s milovanou sestrou Veronikou, pričom obidve pôsobili ako bezchybné bábiky. Pri pohľade na dvojičky sa možno mnohým zatají dych, keďže silné puto medzi sestrami v kombinácii s nežnou krásou zrejme nikdy nevybledne.

twiins

Tehotnú Danielu v spodnom prádle nájdete —TU—

Zdroj: Instagram/Danielatwiins | Foto: Instagram/Danielatwiins, Twiinsmusic