Napriek tomu, že sa narodil ako Adam, na verejnosti sa väčšinou prezentuje ako žena. Reč je o známom slovenskom YouTuberovi a make-up artistovi s prezývkou Slaytiiina, ktorý sa veľmi často a rád premieňa na dámu. A ako celý tento jeho proces prebieha, sa všetkým zvedavým ľuďom rozhodol ukázať vo videu!

Adam homose*uálnu orientáciu pred svetom ako jeden z mála gayov neskrýva a nehanbí sa o nej hovoriť ani verejne. Keďže sa mladý týpek živí ako make-up artista, umenie líčenia často predvádza aj na svojej tvári, ktorú mení z mužskej na ženskú.

Okrem vizážistiky sa ale chalanisko, vystupujúci pod pseudonymom Slaytiiina, venuje i natáčaniu videí, v ktorých sa s fanúšikmi delí o rôzne zaujímavosti zo svojho pre mnohých kontroverzného života. V jednom z nich verejnosti poodhalil, ako vyzerá celá jeho premena na príťažlivú lady, pričom Adam ľudí upozornil, že ako žena sa necíti, pretože nie je transgender – robí len umenie drag.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Od oblečenia siloniek cez vypchávky zadku či bokov, korzetu až po to, ako si Slaytiiina pri pikantnejších outfitoch zakrýva svoje mužské ústrojenstvo, si môžete pozrieť vo videu, ktoré vám ukáže zábery, aké ste možno doposiaľ ešte nevideli.

Celú premenu Slaytiiiny z muža na ženu si môžete pozrieť — TU —

Slaytiiina

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/slaytiiina