Nie je žiadnou novinkou, že herečka nového jojkárskeho seriálu SOM MAMA Zuzana Kanócz už pilne zarezáva v práci, a to napriek tomu, že má len mesiac od pôrodu svojho tretieho dieťaťa – dcéry Leyly. Ako zvláda všetky povinnosti súvisiace s materstvom a zároveň nakrúcanie jednotlivých scén?

Zdroj blízky herečke prezradil, že v dôsledku jej skorého návratu na scénu, musel štáb urobiť pár kompromisov spočívajúcich najmä v úprave scenára a spôsobe nakrúcania. Čerstvá mamička totiž nemá opatrovateľku a dieťa s ňou chodí všade, teda aj na pľac. Zuzana má tak na jednotlivé scény obmedzený čas – od dcéry je vždy odlúčená nie na dlhšie ako 20 minút a v prípade potreby vie byť na blízku aj skôr.

zuzana kanócz

A možno sa pýtate, ako to má Zuzka s dojčením. Keďže ide o prirodzenú súčasť materstva, ktorá k malému dieťaťu nepochybne patrí a herečka je navyše známa zdravým životným štýlom a preferenciou bio potravín, samozrejme, aj dojčí. A navyše, nehanbí sa za to. Svoje prednosti pokojne vytiahne bez hanby i na verejnosti. Trojnásobná mamička dokonca na sociálnej sieti zverejnila fotografiu, na ktorej pokojne kojí svoju malú dcérku počas toho, ako sedí u kaderníka. Na to by veru nemala odvahu hociktorá dáma, čo poviete?

zuzana kanócz

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram