Hovorí sa, že keď žena zmení účes, možno za tým hľadať nového chlapa. V prípade obľúbenej speváčky, ktorá podstúpila radikálnu premenu, by to vôbec nemuselo byť nereálne, nakoľko je od septembra single. Viete, o kom je reč?

Ešte polroka dozadu prežívala speváčka Demi Lovato mimoriadne šťastné obdobie, počas ktorého si užívala veľkú lásku herca Maxa Ehricha. Ten ju dokonca po troch mesiacoch chodenia požiadal o ruku, pričom krásna Američanka už v hlave plánovala malú svadbu, keďže aktuálna situácia veľké udalosti nepovoľuje.

Nuž ale ako sa hovorí, človek mieni, pán boh mení a po troch mesiacoch od zásnub prišiel rozchod, po ktorom, ako sa zdá, sa Demi rozhodla novú kapitolu odštartovať s blond imidžom. Krátko nato, čo sa bývalá Disney hviezdička na odovzdávaní cien People’s Choice Awards objavila s dlhými platinovými vlasmi, ale fanúšikov prekvapila opäť. Na Instagrame totiž zverejnila svoje nové zábery, na ktorých očarila krátkym pixie účesom s vystrihanou polovicou hlavy. Pozrite sa, ako to Demi teraz pristane!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/demilovato