Karin Qayumová je súčasťou obľúbeného seriálu Oteckovia od úplného začiatku, a tak diváci môžu sledovať, ako sa zo sladkej tínedžerky stáva čoraz väčšia kočka. Karinka ako väčšina dievčat v jej veku rada skúša nové veci, čo si najnovšie odniesli jej husté vlasy.

Pre Karin je typická tmavá, hustá a najmä kučeravá hriva, akú by na svojej hlave rada privítala nejedna z nás. I keď o takýto typ vlasov je určite náročnejšia starostlivosť. Najbližšie týždne a možno aj mesiaca však zrejme bude musieť mladá kráska tráviť pred zrkadlom času ešte o čosi viac.

Predstaviteľka seriálovej Niny sa rozhodla pre odvážnu premenu, ktorú vložila do rúk vlastnej maminy. Tá je totiž majiteľkou kaderníckeho salónu. Spraviť tak dcére nový účes nebolo žiadny problém.

„Potrebovala som už zmenu, aj takto pred rokom som sa výraznejšie ostrihala a mala som vlasy len po plecia. Tentoraz som chcela ešte niečo iné, lebo experimenty ma bavia. Ľudia si asi budú musieť zvyknúť, ale ja som v tomto chameleón, stereotyp ma nebaví,“ prezradila budúca stredoškoláčka, ktorá nosí po novom ofinu. Pozrite sa, ako to Karinka pristane!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/karinkaqayumova