Emma Drobná patrí v súčasnosti k najpopulárnejším slovenským speváčkam a tak nie je ničím výnimočným, že si ju TV Markíza pozvala aj na Deň otvorených dverí. Okrem vystúpenia sa tu mala stretnúť aj so svojimi fanúšikmi, ktorí ju netrpezlivo očakávali pred pódiom. Napriek tomu, že Emma po svojom vystúpení ochotne rozdávala autogramy na všetky strany, slovenský bulvár má na to iný názor.

Krásna speváčka, ktorá sa dostala do povedomia Slovenska výhrou v poslednej sérií Superstar, ale aj účasťou v šou Tvoja tvár znie povedome, má hlavu v smútku. Po účasti na akcií Deň otvorených dverí v Markíze sa na ňu zo slovenského bulváru zniesla vlna kritiky, ktorá hovorí o tom, že speváčka sa počas osláv televízie správala arogantne, oduto a dokonca sa pohádala s kompetentnými. Nemenovaný zdroj Plusky, ktorá chcela speváčke evidentne uškodiť, sa vyjadril nasledovne: „Speváčka sa očividne pohádala s kompetentnými, ktorí jej odmerané správanie vyčítali.“ Ako sa však zdá, nepríjemné osočovanie nenechalo Emmu chladnou a k celej veci napísala jasné stanovisko:

,,Asi by som to nemala riešiť a viem, že im ide o toto, ale nedá mi to. Ak vám ide o to ublizovat nám, tak sa to tentokrát podarilo! Ale chcem povedať, máte pokazený zdroj, ktorý dodáva takéto informácie. Na DOD som sa s nikým nepohádala, deň som si maximálne užila. Arogantné správanie som tam pocítila jedine od veľavážených novinárov, ktorí si idú vlastnú realitu a kladú neprijemné otázky. A na tú neochotu fotiť sa. Presne viem, ktorú situáciu odmietnutia myslíte. Na akciu som práve dorazila, mala som dve minúty pred vystúpenim a potrebovala som zistiť čo ako a kde. Do konca akcie som tam stála a odfotila sa so všetými, ktorí čakali, pretože mi je ťažko niekomu povedať nie, keďže viem, že tam čakajú na mňa, na obyčajnú malú existenciu. Je mi z vás do plaču. Všímam si vaše hlúpe články už dlhšie a naozaj neviem, o čo vám ide. Ale ubližili ste mi, ak o to. Tak tipujem, že ste vyhrali. Ani mi tak nevadí, že ste ma nazvali odutou a arogantnou, ako keď napíšete, že som bola neochotná venovať sa fanúšikom a s niekým som sa hádala.”

Ako to povedať jednoducho? Ak by bola Emma neochotná a hašterivá, tieto zábery s úsmevom by vznikli len veľmi ťažko. Či chcete povedať, že je aj dobrá herečka? :)

Nové fotky z DOD s Emmou a jej fans😍 -kate @emmadrobna #EmmaDrobna #DODmarkiza #DOD2016 #DOD

A post shared by Eммαηαтσяѕ 4ever😎❤ (@mylifeisemma_) on

 

 

Zas raz selfie s 🔝speváčkou #dod2016 #emmadrobna #tvmarkiza 😊🎤📺

A post shared by @lala_bernolakova on

 

❤❤

A post shared by Eммαηαтσяѕ 4ever😎❤ (@mylifeisemma_) on

 

#emmadrobna #DOD #denotvorenychdveri @emmadrobna zdroj:@bibuska513

A post shared by FanPAGE Emma Drobná lovers♥ (@emmadrobna_loverss) on

 

S @natty_official Díky za poslání ❤ #EmmaDrobnaFanTeam #emmadrobna #dod #fans #dodmarkiza #nattyofficial

A post shared by 🌞EMMA IS OUR SUN/MOON 🌙 (@emmadrobna.fan) on

 

 

Zdroj: Pluska.sk, Facebook/Emma-Drobna-official | Foto: Facebook/Emma-Drobna-official

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)