Sú to už celé tri roky, čo si prominentný pár Adela, rodená Banášová a jej partner Viktor Vincze povedali pred oltárom svoje áno. Na prvý pohľad sa zdá, že im to v manželskom zväzku funguje, a že sa obaja navzájom podporujú. Avšak do zákutia romantickej bubliny nevidíme. Markizácky moderátor teraz z ich súkromia poodhalil opäť o kúsok viac.

Okrem toho, že je Viktor Vincze známou tvárou televízie Markíza, svoj čas naplno venuje aj ekológii, o čom svedčí jeho instagramový profil, kde sledovateľom často podáva rady o správnom nažívaní s matičkou Zem. Občas ale prídu od fanúšikov i dotazy ohľadom jeho vzťahu s Adelou, na ktoré zvyčajne taktiež úprimne odpovie.

,,Aký máš názor na neveru v manželstve? Si z tých, čo by manželke odpustili alebo nie?” objavilo sa medzi eko otázkami v denných príspevkoch mladého markizáka. ,,Nemám s tým manželskú skúsenosť ani z jednej strany, takže môžem tu mudrovať, ale ak to človek nezažije, tak naozaj nevie. Myslím, že ani táto téma neponúka len čiernobiele odpovede,” reagoval zaláskovaný partner obľúbenej moderátorky.

Všetko tak nasvedčuje tomu, že tieto dve celebritné tváre aj po rokoch spoločného súžitia, vďakabohu, nenarazili na žiadnu bokovku či neveru a stále si hrkútajú ako na začiatku chodenia. Ich krásny vzťah môže byť mnohým príkladom!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze