Japonsky “umelec”, ako sa sám nazýva, vyrába detské bábiky v životnej veľkosti. Nebolo by na tom nič zlé, keby sa jednalo o klasické hračky, ktoré máte možnosť vidieť a kupovať v hračkárstvach. Špecializuje sa však výhradne na úzku skupinu ľudí, pre ktorých sú jeho “umelecké diela” náramným potešením. Keď zistíte, kto si bábiky kupuje a pre koho sú určené, zdvihne sa vám žalúdok!

Japonec Shin Tagaki vyrába anatomicky tvarované bábiky, ktoré sú určené pre pedofilov. Prvýkrát sa na trhu objali v roku 2013 a odvtedy počet záujemcov o túto nehoráznu hračku neustále stúpa. Austrálčania spísali petíciu voči predaju takýchto bábik, kedže ich výzor sa pohybuje na hranici zákona.

Podľa mnohých odporcov tieto bábiky podporujú detské zneužívanie a mali by byť okamžite zakázané. Hoci prvotne Tagaki vyrábal bábiky pre ukojenie potrieb pedofilov, obhajuje sa, že je umelec a jedná sa o umelecké diela. Jeho bábiky s podobizňou päťročných dievčat sú anatomicky a detailne tvarované. Niektoré sa predávaju nahé alebo s rôznymi školskými či latexovými oblečkami. Skutočne nechutné! Takéto niečo by mali zakázať.

image image image

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.