Televízia Markíza už na jeseň poteší divákov zaradením novej série imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome. Okrem účinkovania známych tvárí, ktoré sú zárukou vysokej sledovanosti, ale v programe nastalo zopár prekvapivých zmien. Jednou z nich je aj nová postava v porotcovskom kresle, ktorá nahradí starého dobrého Andreja Bičana.

Fanúšikovia zábavnej súťaže, kde si v speváckych a tanečných výkonoch merajú sily populárne osobnosti nášho šoubiznisu, ostali náhlymi zmenami v zabehnutom scenári poriadne zaskočení. Okrem nového moderátora Martina Nikodýma sa totiž na obrazovkách odprezentuje aj Zuzka Šebová, ktorá doplní štvoricu porotcov.

Zuzana Šebová

Takáto výmena ale u mnohých vzbudila dojem, že mohol odstavený zabávač nečakanou stopkou ostať akosi ukrivdený. Opak je však pravdou – večne vysmiaty komik je s aktuálnym stavom v šou absolútne stotožnený a sám hovorí o akejsi únave z účinkovania v niekoľkých sériách za sebou.

„Ľúto mi určite bude, ale po troch sériách už hádam stačilo. Zuzka Šebová je výborná komička a určite v rámci rozširovania poroty to bol dobrý výber,“ Bičan v rozhovore pre portál Pluska.sk pochválil tvorcov relácie, dodávajúc, že si výkony kolegov odsleduje aspoň v televízii.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tvoja tvar znie povedome

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/sk_herci, Tvoja_tvar_znie_povedome, zuzka_kubovcikova_fp