Keď sa v roku 2015 objavila Emma Drobná v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, obávaný kat Paľo Habera v nej okamžite videl neutíchajúci potenciál a stala sa jeho favoritkou súťaže. V súčasnom ročníku sa najlepší uchádzači o post hviezdy dostali do sita, v ktorom mali zaspievať populárne skladby v angličtine za doprovodu živej kapely. A jednou z piesní bol aj megahit ,,Words” od Emmy Drobnej!

Emma Drobná sa ako jedna z mála superstaristov presadila vo vodách šoubiznisu aj po ukončení šou. Miesto prepadákového CD vydala autorský album, z ktorého sa stal každý nasadený singel absolútnou špičkou slovenského aj českého éteru. Niet preto divu, že počas talentovej šou dostali niektorí súťažiaci za úlohu zaspievať singel od sympatickej interpretky, ktorá je stále korunovanou Superstar.

Jednou z nich bola aj Zuzana Chalupová, ktorej ako jedinej zo všetkých súťažiacich prišla na pomoc aj profesionálna speváčka. Emma sa jej pokúsila dať rady k prejavu skladby, no to, čo zrejme nečakala, boli záverečné slová Zuzany. Tá po odspievaní pred porotou totiž na kameru vyhlásila, že skladba sa jej jednoducho nepáčila: ,,Zle sa mi spievalo dnes, pretože pesnička sa mi úplne nepáčila. Myslím, že mi nesadla a nemohla som si za boha zapamätať slová, takže som sa vôbec nesústredila vlastne na tú pesničku, iba na tie slová, takže dnes to bolo fakt hrozné.” Nuž, Emma sa zrejme presvedčila, že človeku sa v dnešnej dobe, žiaľ, nezavďačíte. :D

Vystúpenie súťažiacej

Reakcia Emmy po odvysielaní príspevku

 

 

Zdroj: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)