Moderná doba prináša nespočetné možnosti, ako sa zviditeľniť. Jednou z obľúbených aktivít vychádzajúcich osobností je aj točenie videí na populárnom internetom kanáli YouTube, kde sa dá postupom času finančne pekne nabaliť. V šľapajách veľkých hviezd zo šoubiznisu sa najnovšie vybrala aj mladučká tvár seriálu Oteckovia.

Laura Gavaldová v markizáckom trháku stvárňuje nezbednú Julku, dcéru vdovca Tomáša. Počas natáčania už slečna zjavne získala dostatok zaujímavých skúseností, čo sa odzrkadľuje aj na postupnom zvyšovaní jej odvahy i sebavedomia.

Málokto by si totiž len v deviatich rokoch trúfol na založenie vlastného kanála na YouTube, kde exceluje nejedna známa celebrita. Seriálovej Julke tak k obrovskému množstvu povinností spojených s natáčaním, školou či pravidelnými autogramiádami pribudla ďalšia záľuba.

Hoci šikovná žiačka na ostro sledovanej sieti figuruje len dva dni, stihla si už získať viac ako tisíc odberateľov. Hlavnou témou Lauriných nahrávok sa nateraz stáva obľúbená detská hračka Sliz či gymnastické premety. Viacerých ľudí prekvapilo autorkine milé a bezprostredné vystupovanie a absolútna prirodzenosť. Nech sa páči, pozrite si jedno z videí novej YouTuberskej hviezdičky Laury Gavaldovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Lauragavaldovaofficial, YouTube, streamable.com