Silvia Šuvadová divákom poriadne zamotala hlavy, keď sa predstavila v jubilejnej desiatej sérii reality show Farma. Práve tam sa herečka ukázala ako krehká spiritualistka, ktorú drsné podmienky na statku veľmi ubíjali. Plavovláska ale ani po skončení súťaže neprestáva šokovať a najnovšie sa dokonca podujala na spoluprácu s prestížnym pánskym časopisom!

Éterická duša počas pôsobenia v rybárskej osade ľudí rozdelila na dva tábory. Kým niektorí so zvláštnymi praktikami usmievavej herečky sympatizovali, iným sa jej neustále utiekanie sa k prírode a mystickým záležitostiam zdalo až príliš cez čiaru.

Silvia Šuvadová

Dnes ale Šuvadová dokazuje, že má svetu stále čo predviesť. Bývalú farmárku dokonca uvidíte v najbližšom vydaní populárneho magazínu Playboy, kde sa odhodlala odprezentovať názory na vzťahy a moderné rodiny. Silvia sa totiž rázne stavia proti dnešným trendom viacnásobných svadieb či rozvodov a na túto tému sa odvážila smelo prehovoriť.

Modrooká kočka k príspevku zároveň pripojila priam dychberúcu fotografiu, na ktorej išli niektorí ľudia doslova oči nechať. ,,Nádherná. Úplná femme fatale,” žasla jedna z fanúšičiek. ,,Tu si kráááásna,” znela ďalšia reakcia. Podľa slov známej umelkyne a pri pohľade na jej famóznu premenu vizáže je už teraz jasné, že si v septembrovom čísle časopisu prídu na svoje nielen fanúšikovia nežnej Slovenky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia Šuvadová

Zdroj|Foto: Instagram/silviasuvadova