Slávny slovenský zabávač sa vo svete šoubiznisu pohybuje už nejaký ten piatok. Keďže sa Sajfa stal najmä vo Fun rádiu dlhoročnou stálicou, rozhodol sa osláviť výročie vzniku stanice naozaj zaujímavým spôsobom – obľúbený moderátor ľuďom ukázal archívnu fotku z úplných začiatkov svojej úspešnej kariéry.

Určite si mnohí poslucháči veľmi dobre spomínajú na neodmysliteľné moderátorské duo v zložení Adela Banášová, dnes už Vinczeová, a Matej Cifra. Obidve výrazné tváre spoločne začínali vo Funku, kde si okrem iného pred mikrofón pozývali rôznych prominentných hostí.

adela sajfa

Hoci od zahájenia moderátorovej púte v rádiu ubehlo už takmer dvadsať rokov, známy YouTuber sa stále môže pochváliť bohatou charizmou a mladistvým vzhľadom. Mnohé veci sa však poriadne zmenili, a to okrem iného aj výzor nezabudnuteľnej dvojky “Adela a Sajfa”.

Ľudia okamžite zareagovali

Pri pohľade na 20 rokov starú snímku z obdobia, kedy sa blonďatí zabávači ešte len dostávali do povedomia širokej verejnosti, viacerí fanúšikovia skoro odpadli. Niektorí si však neodpustili zopár šteklivých poznámok ohľadne toho, koho im sympatické postavy z pripomínajú.

,,Sa podobáte ako brat a sestra,” podotkla poslucháčka na margo toho, že v dobe minulej pôsobili Adela so Sajfom naozaj trochu ako súrodenci. ,,Vyzeráte ako kolegyne,” pobavila sa ďalšia. Desiatky ľudí tak dvojici zanechali veľmi veselé odkazy, ktoré určite obaja prijmú s humorom sebe vlastným.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

sajfa

Zdroj: Instagram/Sajfa | Foto: Instagram/Sajfa, YouTube