Dnešnému svetu vládnu sociálne siete a ten, kto nemá účet ani na jednej z nich, akoby vôbec neexistoval. Aj preto namiesto klasických reklám v časopisoch či televíziách firmy radšej vrážajú peniaze do celebrít, ktoré sleduje veľké množstvo fanúšikov. Viete napríklad, koľko si dokáže jedným príspevkom zarobiť taká Zuzana Strausz Plačková?

Kráska, ktorá sa dostala do povedomia verejnosti pred šiestimi rokmi vďaka reality šou Hotel Paradise, je dnes verejnosťou považovaná za slovenskú kráľovnú Instagramu, pričom sa tak i ona sama nazýva. Tento titul však Zuzane Strausz Plačkovej aj právom patrí, keďže ju na obrázkovej sociálnej sieti sleduje 485 tisíc followerov.

zuzana plackova

Instagram ako zlatá baňa

Vzhľadom na to, že má Zuzka obrovskú základňu fanúšikov, môže si za propagáciu akejkoľvek veci vypýtať nemalé peniaze. Pre firmy totiž predstavuje lukratívny nástroj, ako dostať produkt či službu k čo najväčšej mase. Aj preto môžeme na Zuzaninom profile nájsť množstvo fotiek a videí reklamného charakteru. A ak vás zaujíma, akú čiastku si brunetka vypýta za jeden jediný príspevok, nadýchnite sa a čítajte ďalej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana plackova

Koľko zarobí Zuzana?

Podľa informácií Čas.sk 27-ročnej influencerke a najnovšie aj majiteľke vychýreného ružového podniku v centre Bratislavy cinkne na účte za jeden jediný príspevok od 1500 až 2000 eur, čo je suma, akú priemerný Slovák nezarobí ani za dva mesiace driny. Napriek tomu, že teraz začnú možno mnohí ľudia bedákať, vezmime si to z druhej strany a pozrime sa na Zuzanu ako na inšpiráciu. Veď na Instagrame sa predsa nájde miesto pre všetkých a je už len na nás, ako a čím sa budeme na tejto sociálnej sieti prezentovať.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/queen.plackova