Úspešná influencerka Silvia Kucherenko prechádza v uplynulom období pomerne výraznou premenou vizáže, keďže sa pred časom odhodlala na niekoľko nečakaných zásahov. Po tom, ako si nechala zmenšiť pery či odfarbiť vlasy na prirodzený odtieň, sa odovzdala do rúk skúsenej make-up artistky, ktorá s ňou narobila poriadne rošambó.

Sisa rozhodne nepatrí medzi šedé myšky, ktoré by sa báli s vlastným vzhľadom experimentovať. V minulosti bola častokrát slovne atakovaná kvôli neprimerane veľkým ústam, no dnes sa stretáva s množstvom lichôtok.

Silvia Kucherenko

Zvodná plavovláska hlási návrat k prirodzenosti, čo z nej vykúzlilo neskutočne pôvabnú kočku. S blížiacim sa sviatkom Dušičiek známa modelka nezabúda ani na navodenie správnej halloweenskej atmosféry, ku akej si dopomohla famóznou premenou pod taktovkou šikovnej vizážistky Lucie Woloszyn Freund.

Ostré líčenie, fialové vlasy či hrôzostrašný úsmev, tiahnuci sa pozdĺž celej tváre – presne to je súčasťou strašidelnej masky na štýl Muerty, aká sa teší u žien obrovskej obľube. Dielo bolo dokonale prepracované do najmenších detailov a Silvia sa zmenila doslova na nepoznanie – veď sa presvedčte na vlastné oči.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kucherenko halloween Zdroj: Instagram/official_silviakucherenko | Foto: Instagram/Luciafreund, official_silviakucherenko